ତାଜା ଖବର

ନବୀନ ନିବାସ ପାଇଁ ସରକାର ସାଜିଲେ ଜମି ଦଲାଲ- ପିସିସି ମିଡିଆ ସେଲ୍ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ନାୟକ

ନବୀନ ନିବାସ ପାଇଁ ସରକାର ସାଜିଲେ ଜମି ଦଲାଲ- ପିସିସି ମିଡିଆ ସେଲ୍ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ନାୟକ

  • Jan 29, 2019
  • 320 Views

ନବୀନ ନିବାସର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକରଣ, ଗାଡି ରଖିବା ଏବଂ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଜାଗା ପାଇଁ ସରକାର ହରାଇଲେ ୧ ଏକର ୬୦୦ ଡିସମିଲ୍ ସରକାରୀ ଜମି । କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ପୈତୃକ ଓ ବେସରକାରୀ ବାସଭବନ ସାମ୍ନା ରାସ୍ତାକୁ କେବଳ ନବୀନ ବାବୁଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କିଭଳି ଚଂଚକତା କ

ଟ୍ୱିନ୍ ସିଟି

  • ସ୍ୱର୍ଗତ ଲଲାଟେନ୍ଦୁ ବିଦ୍ୟାଧର ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଜୟନ୍ତୀ ଉପଲକ୍ଷେ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା

    • Feb 09, 2019
    • 267 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ବିଶିଷ୍ଟ ଯୁବନେତା, ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ସ୍ୱର୍ଗତ ଲଲାଟେନ୍ଦୁ ବିଦ୍ୟାଧର ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ୫୫ତମ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳନର ଅବ୍ୟବହିତ ପୂର୍ବରୁ ଲୁଲୁ ମହାପାତ୍ର ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରୀୟ ସ୍ମୃତିକମିଟି ପକ୍ଷରୁ ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ୱରସ୍ଥ କୋରାପୁଟ ଭବନ ଠାରେ ଏକ ବିଦ୍ୟାଳୟସ୍ତରୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି

  • ପଥ ଉତ୍ସବରେ ନିଶା ନିବାରଣର ବାର୍ତ୍ତା

    • Feb 03, 2019
    • 311 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ଭୁବନେଶ୍ୱର, ସମଗ୍ର ଭାରତକୁ ନିଶାମୁକ୍ତ କରି ଏକ ସୁସ୍ଥ ସ୍ୱାବଲମ୍ବୀ ସମ୍ପନ୍ନ ଭାରତ ଗଠନ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନେଇ ଅଖିଳ ବିଶ୍ୱ ଗାୟତ୍ରୀ ପରିବାର ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ଓଡ଼ିଶା ଭ୍ରମଣ କରିଥିବା 'ବ୍ୟସନ ମୁକ୍ତ ଭାରତ ଯାତ୍ରା' ରଥ ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହାନଗରରେ ଚାଲିଥିବା ପଥ ଉତ୍ସବରେ ସଚେତନତାର ବାର୍ତ୍ତା ପ୍ର

  • ସନାତନ ସନ୍ଥ ସମାଜର ୮ମ ବାର୍ଷିକ ସମାରୋହ ଅନୁଷ୍ଠିତ

    • Jan 09, 2019
    • 251 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରାନ୍ତରେ ଥିବା ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପରମ୍ପରାର ସାଧୁ ସନ୍ୟାସୀମାନଙ୍କ ସଙ୍ଗଠନ ସନାତନ ସନ୍ଥ ସମାଜର ୮ମ ବାର୍ଷିକ ସମାରୋହ ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରସ୍ଥିତ ରାଧାବଲ୍ଲଭ ମଠ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ସମାରୋହରେ ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ କୋଣ ଅନୁକୋଣରୁ ପ୍ରାୟ ଶତାଧିକ ସାଧୁସନ୍ଥ ଯୋ

  • ଓଡ଼ିଶାରେ ଓବିସିଙ୍କ ୨୭% କୋଟା ଖାଉଛି କିଏ ?

    • Dec 23, 2018
    • 304 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ହାରରେ ଓବିସିଙ୍କ ପାଇଁ ୨୭% ସ୍ଥାନ ସଂରକ୍ଷିତ । କିନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶାର ଓବିସି ପିଲାମାନେ ୨୭% ବଦଳରେ ପାଉଛନ୍ତି ମାତ୍ର ୧୧% । କାହିଁକି ? ଓଡ଼ିଶା କଅଣ ଭାରତ ବାହାରେ ? ସବୁ କଥାରେ କେନ୍ଦ୍ର ଦାୟୀ ବୋଲି ଘୋଷି ଚାଲିଥିବା ଓଡ଼ିଶା ସରକାର ରାଜ୍ୟରେ ଓବିସିମାନଙ୍କ ଦୁର୍ବଳ ନେତୃତ୍ୱର ସୁଯୋ

  • ରାଜଭବନ ସାମ୍ନାରେ ସିଭିଲ୍ ସୋସାଇଟି ଗଣଧାରଣା ସଂଶୋଧିତ ଓଡିଶା ପୁଲିସ୍ ଆଇନ ଆଣିବାକୁ ଦାବି

    • Dec 22, 2018
    • 319 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ପ୍ରସ୍ତାବିତ ଓଡିଶା ପୁଲିସ୍ ବିଲ୍ – ୨୦୧୫ର ଅନେକ ଧାରା ଓ ଉପଧାରାରେ ସଂଶୋଧନର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ତେଣୁ ଏହାକୁ ରାଜ୍ୟପାଳ ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ଏହାକୁ ପୁନଃବିଚାର ପାଇଁ ପଠାଇଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସରକାର ଏହାକୁ ଆଉ ବିଧାନସଭାରେ ଆଲୋଚନା ପାଇଁ ନଆଣି ପକାଇ ରଖିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଏହି ଆବଶ୍ୟକ ସଂଶୋଧନ ସହ

ଅପରାଧ/ଦୁର୍ଘଟଣା

ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣକୁ ସର୍ବଭାରତୀୟ ମାନବ ଅଧିକାର ସୁରକ୍ଷା ମଞ୍ଚର ନିନ୍ଦା, ଦୋଷି ବିରୁଧରେ କଡା ଆଇନ ଆଣିବାକୁ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର

ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣକୁ ସର୍ବଭାରତୀୟ ମାନବ ଅଧିକାର ସୁରକ୍ଷା ମଞ୍ଚର ନିନ୍ଦା, ଦୋଷି ବିରୁଧରେ କଡା ଆଇନ ଆଣିବାକୁ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର

  • Feb 03, 2019
  • 307 Views

କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ଦେଶରେ ବିଭିନ୍ନ କୋଣ ଅନୁକୋଣରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହେଉଛି । ପୁଲିସ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ବଦଳରେ ବିଳମ୍ବରେ ହାଲକା ଦଫା ଲଗାଇଛି । ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବା ଦୁର୍ବୃତମାନଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରିବା ଓ କଡ଼ା ଆଭିମୁଖ୍ୟ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର

ବାତ୍ୟା ଖବର

ମନୋରଞ୍ଜନ

କାନଭାସରେ ମୁକ୍ତିପଦଙ୍କ ଯାଦୁ

କାନଭାସରେ ମୁକ୍ତିପଦଙ୍କ ଯାଦୁ

  • Dec 08, 2018
  • 338 Views

କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ଯୁବଶିଳ୍ପୀ ମୁକ୍ତିପଦ ନନ୍ଦୀଙ୍କ ଏକକ ଚିତ୍ରକଳା ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ସ୍ଥାନୀୟ ମର୍ଡନ ଆର୍ଟ ଗ୍ୟାଲେରୀଠାରେ ଉଦଘାଟନ ହୋଇଯାଇଛି । ୫ଦିନ ବ୍ୟାପି ଏହି ଏକକ ଚିତ୍ରକଳା ପ୍ରଦର୍ଶନୀରେ ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରଦୂତ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଅବସର ବେଉରୀୟା ଉଦଘାଟନ କରି ଶିଳ୍ପୀ ମୁକ୍ତିପଦଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକୃତିର ପରିସ୍ଥିତିକୁ

ସାକ୍ଷାତକାର

ଶିକ୍ଷା

  • ପଞ୍ଚାୟତ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ରଜତ ଜୟନ୍ତୀ ସମାରୋହ ଉଦଯାପିତ

    • Jan 12, 2019
    • 271 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ବରୀ ବ୍ଲକ ଅଧିନ ଚନ୍ଦନପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ସ୍ଥିତ ରାମପୁର ଗ୍ରାମର ପଞ୍ଚାୟତ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଶୁକ୍ରବାରଠାରୁ ଚାଲିଥିବା ରଜତ୍ ଜୟନ୍ତୀ ସମାରୋହ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଉଦଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି । ପୁରାତନ ଛାତ୍ରୀ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନେଇ ୨୫ ବର୍ଷର ସ୍ମୃତିକୁ ରୋମନ୍ଥନ କରାଯିବା ସହିତ ଗୁରୁ ଶିଷ୍ୟର ସମ୍ପ

  • ବି. ସି. ହାଇସ୍କୁଲର ୧୯୯୨ ବ୍ୟାଚ ବନ୍ଧୁମିଳନ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ

    • Dec 10, 2018
    • 299 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ନୟାଗଡ, ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ରଣପୁର ବି. ସି. ହାଇସ୍କୁଲ ୧୯୯୨ ବ୍ୟାଚର ବନ୍ଧୁମିଳନ ଉତ୍ସବ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉତ୍ସାହ ଓ ଉଦ୍ଦୀପନାର ବାତାବରଣ ମଧ୍ୟରେ ଆଜି ସ୍ଥାନୀୟ ଦେବୀ ମଣିନାଗ ଶକ୍ତିପୀଠ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏଥିରେ ୧୯୯୨ର ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ସହପାଠୀଗଣ ସମସାମୟିକ ଶିକ୍ଷକ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀମା

  • ଲୁକ୍କାୟିତ ପ୍ରତିଭା ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆଣୁଛି ସୁରଭି

    • Oct 08, 2018
    • 280 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା କାଲିମେଳାରେ ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଶିଶୁ ମହୋତ୍ସବ ସୁରଭି ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ଲକ କଲୋନୀ  ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ବ୍ଲକର ୨୧ଟି ପଞ୍ଚାୟତରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନେ ପ୍ରଥମେ ପଞ୍ଚାୟତସ୍ତରୀୟ ସୁରଭିରେ ଭାଗ ନେଇ ସେଠାରୁ ଚୟନ ହେବା ପରେ

  • ମାଲକାନଗିରି ଜବାହର ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ୧୫୦ତମ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀରେ ଅଭିନବ ପ୍ରୟାସ

    • Oct 04, 2018
    • 304 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ଜାତୀୟ ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଆଦର୍ଶ ରେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇ ପରିବେଶ ପ୍ରଦୂଷଣ ଓ ସୁରକ୍ଷାର ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି ମାଲକାନଗିରି ଜବାହର ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ । କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ନୂତନଶକ୍ତି ଯୋଜନା ଓ ଆଇଆଇଟି ମୁମ୍ବାଇ ର ସହଭାଗୀତାରେ ଏକଲକ୍ଷ ସୋଲାର ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଗିନିଜ ବୁ

  • ଶିବାନନ୍ଦ ସ୍କାଉଟ ପିଲାଙ୍କ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଭାରତ ଅଭିଯାନ

    • Oct 02, 2018
    • 285 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ବର୍ତ୍ତମାନ ସାରା ଭାରତବର୍ଷରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ସ୍ୱଚ୍ଛ ଭାରତ ମିଶନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଶିବାନନ୍ଦ ଶତବାର୍ଷିକ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରାୟ ୮୦ଜଣ ସ୍କାଉଟ ପିଲାମାନେ ନିଜକୁ ସାମିଲ କରିଛନ୍ତି । ସ୍କାଉଟ ଶିକ୍ଷକ ଶ୍ରୀ ଅଶୋକ କୁମାର ରାଉତରାୟଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ତତ୍ୱାବଧାନରେ ସ୍କୁଲଠାରୁ ଏକ ର‌୍ୟାଲିରେ ବ

ପରମ୍ପରା

ମହାପ୍ରସାଦର ମହତ୍ତ୍ୱ

ମହାପ୍ରସାଦର ମହତ୍ତ୍ୱ

  • Dec 09, 2018
  • 247 Views

କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ଜଗନ୍ନାଥ, ବଳଭଦ୍ର ଓ ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ପାଖରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅନ୍ନବ୍ୟଞ୍ଜନ ଭୋଗ ହୋଇସାରି ବିମଳାଙ୍କ ନିକଟରେ ସମର୍ପଣ କରାଯିବା ପରେ ତାହାକୁ ମହାପ୍ରସାଦ (ଅବଢ଼ା ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଜଣା) କୁହାଯାଏ । ଏହା ଅବଢ଼ା (ଏହା ବଢ଼ା ନହୋଇ ଗୋଟା କୁଡୁଆରେ ଠାକୁରମାନଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କରାଯାଉଥିବ

ଖେଳ

  • ଆଞ୍ଚଳିକ କ୍ରିକେଟ୍ କ୍ଲବର ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଉତ୍ସବ

    • Dec 24, 2018
    • 279 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ଯାଜପୁର, ଆଞ୍ଚଳିକ କ୍ରିକେଟ୍ କ୍ଲବ (ଏସ୍.ସି.ସି.)ର ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଉତ୍ସବ ସହ ବରୀ ବ୍ଲକ୍ ସ୍ଥିତ ଭଅଁରା ପଂଚାୟତର ରାଇପୁର ଖେଳ ପଡିଆ ଠାରେ ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଦୀର୍ଘ ୧୦ବର୍ଷରୁ ଉଦ୍ଧ ହେବ ଏହି କ୍ରିକେଟ୍ କ୍ଲବର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳୀମାନେ ସେହି ବିଗତ ବର

  • କନକଦୂର୍ଗା ବିଦ୍ୟାପୀଠର ବାର୍ଷିକ କ୍ରିଡା ଓ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣ ଉତ୍ସବ

    • Dec 23, 2018
    • 269 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) :ଯାଜପୁର, ବରୀ ବ୍ଲକ ବାଲିବିଲି ଗ୍ରା.ପ. ସ୍ଥିତ କନକଦୂର୍ଗା ବିଦ୍ୟା ପୀଠ, ବାଲିବିଲିର ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡା ଓ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଉତ୍ସବରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ସରସ୍ୱତୀ ସ୍ୱାଇଁଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ମୂଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଓଡିଶା ଗ୍ରାମ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ରଜା

  • ବାଲୁକା ଶିଳ୍ପୀ ମାନସ ସାହୁଙ୍କ ୩ ମିନିଟ୍ ୨୩ ସେକେଣ୍ଡର ସ୍ୟାଣ୍ଡ ଆନିମେସନ ଭିଡିଓ

    • Nov 30, 2018
    • 313 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ଏବେ ସାରା ବିଶ୍ୱର ନଜର ଭୁବନେଶ୍ୱର ଉପରେ । କାରଣ ହକି ମହାକୁମ୍ଭ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି। ବିଶ୍ୱର ବଛା ବଛା ୧୬ଟି ଟିମ୍, ଅଫିସିଆଲ, ଦର୍ଶକ ସମସ୍ତେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଟିମ୍ ଗୁଡ଼ିକୁ ଚିଅର ଅପ୍ କରିବା ପାଇଁ ହକି ପ୍ରେମୀ ଟିକେ ବି ସୁଯୋଗ ହାତଛଡ଼ା କରୁନଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ

  • ସୋସିଆଲ୍ ୱାର୍-ହକି ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ପଷ୍ଟିକରଣ, ଲେଖାଶ୍ରୀଙ୍କ ବୟାନକୁ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା

    • Nov 30, 2018
    • 328 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ଓଡ଼ିଶା ଭଳି ଏକ ରାଜ୍ୟ ବିଶ୍ୱର ସର୍ବବୃହତ୍‌ ହକି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଆୟୋଜନ କରିବା କିଛି କମ୍‌ ଗୌରବର କଥା ନୁହେଁ । ଏହାର ସଫଳତାକୁ ନେଇ ଦେଶ ତଥା ବିଦେଶରେ ଭୁରି ଭୁରି ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଛି । ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟକୁ ଆଉ ଟିକେ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବା ଲାଗି ଆୟୋଜକ ଓଡ଼ିଶା ସରକାର ଦୁଇ ଦୁଇଟି ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍

  • ରାଜ୍ୟ ଟେନିସ୍ ଭଲିବଲରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବାଳକ ବିଭାଗର ରନର୍ସଅପ୍

    • Oct 28, 2018
    • 268 Views

    କାନଭାସ୍ ଓଡିଶା(ବ୍ୟୁରୋ) : ରାଜ୍ୟ ଟେନିସ ଭଲିବଲ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ତା୨୬/୧୦ରୁ୨୭/୧୦/୨୦୧୮ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୋକୁଳାନନ୍ଦ ଜିୟୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର ନୟାଗଡରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ୮ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ପ୍ରାୟ ୧୫୦ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ବାଳକ ବିଭାଗ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ନୟାଗଡ ଚମ୍ପିଆନ ଏବଂ ଭୁବନେଶ୍ୱ